Hakkımda

Alperen TAŞDAN

Sektöre ilk adım attığı 2015 yılından beri, üstün kalite ve profesyonel hizmet anlayışı ile en özel anlarınızda iz bırakan Alperen Taşdan Fotoğraf ve Video,  her geçen gün artan müşteri memnuniyeti ve yüksek motivasyon ile çalışmasını sürdürmektedir.  Heyecanınıza ortak olarak unutulmasını istemediğiniz anları, günden güne değer kazanacak bir hatıraya dönüştürmektedir.  Hizmet süresi boyunca, müşteri memnuniyeti odaklı hareket edilmekte, etkili iletişim kurularak beklentiler detaylı bir şekilde değerlendirilmektedir

Alperen TAŞDAN Fotoğraf Video Hiz. Tic. Ltd. Şti olarak Genel çalışma ilkelerimiz;

  • Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda özelleştirilmiş çekim seçenekleri ön plana çıkmaktadır. Her çalışmada başarı ve memnuniyet amaçlanır; bu doğrultuda kişiye özel birçok detay çekime dahil edilerek özelleştirme yapılabilir.
  • Çalışmalarımız, profesyonel kriterlere bağlı olarak gerçekleşmektedir. Çağdaş teknolojinin tüm imkanlarından yararlanılmakta, yeterli bilgi ve donanım ile müşterilerimize en kaliteli hizmet sunmak amaçlanmaktadır.  Dijital yetenek ve uzmanlık gerektiren fotoğraf programları kullanılmakta, üst düzey performansa sahip makineler ile çalışılmaktadır.
  • Düğün, nişan, doğum günü gibi anlar için yapılan tüm çekimler, konsepte uygun şekilde, özelleştirilerek yapılmaktadır. Örneğin; bebek ve çocuk odaklı fotoğraf ve video çekimlerinde uygun görseller, efektler ve müzikler seçilmektedir.
  • ‘’Uygun fiyat yüksek kalite’’ anlayışı ön plana çıkmakta; en ucuz fiyata en yüksek kaliteli hizmeti sunabilmek amaçlanmaktadır. Bu amaç doğrultusunda yapılan çalışmalar, sektörde hızlı bir güven kazanmamıza, kalıcı müşteri kitlesi edinmemize doğrudan katkı sağlamaktadır.

VİZYONUMUZ;

Fotoğraf ve video alanında uluslararası standartlara uygun ve profesyonel hizmet ile sektörde öncü hale gelmeyi amaçlayan firmamız, sürekli değişen ve gelişen teknolojik yenilikleri takip etmeyi ve hızlı bir şekilde uyum sağlayabilmeyi temel vizyon haline getirmektedir.

MİSYONUMUZ;

Alperen Taşdan tarafından kurulan ve kurulduğu günden beri tüm ilkelerine bağlı kalan firmamızın temel misyonu;

  • Her müşteriyi özel hissettirecek detaylı ve özenli bir çekim programı hazırlamak, güçlü, çağdaş ve profesyonel hizmet sunabilmek
  • Temel amaçlarına bağlı kalmak ve bunun sonucunda %100 müşteri memnuniyeti kazanmak
  • Yüksek kalite standartlarına uygun olacak şekilde, bütüncül bir yaklaşımla fotoğraf ve video hizmeti vermek
  • Müşterilerin tüm mutlu anlarına mutluluk katacak şekilde, başarılı ve yüksek motivasyonlu bir çekim gerçekleştirmek
Menü